електронейроміографія (мій світ2)

переіменовування - це створення нового....

вівторок, 15 грудня 2009 р.

зима період думок

а чому це мені не пишеться , отож варто задуматися над публікаціями....
Опубліковано Unknown о 12:19 Немає коментарів:
Надіслати електронною поштоюОпублікувати в блозіПоділитися в XОпублікувати у FacebookПоділитися в Pinterest
Новіші публікації Старіші публікації Головна сторінка
Підписатися на: Дописи (Atom)

електронейроміографія

на вказаному блозі - виведені покази для проведення електронейроміографії, та мої лекції та публікації щодо методу проведення електронейроміографії, вказуються координати також за якими можна сконтактуватися щодо детальної інформації

Візитка Facebook

Алла ОлексюкНехамес

Створіть Свою Візитку

Прихильники

отож усі сподівання на читачів і друзів

сподівання на загальне і поважане читання і коментування

Про мене небагато

Unknown
Дивитися мій повний профіль

Архів блогу

  • ▼  2009 (45)
    • ►  травня (6)
    • ►  червня (13)
    • ►  липня (9)
    • ►  серпня (11)
    • ►  вересня (3)
    • ►  жовтня (1)
    • ►  листопада (1)
    • ▼  грудня (1)
      • зима період думок
  • ►  2010 (5)
    • ►  січня (1)
    • ►  листопада (3)
    • ►  грудня (1)
  • ►  2011 (11)
    • ►  січня (1)
    • ►  лютого (2)
    • ►  квітня (1)
    • ►  червня (1)
    • ►  листопада (6)
  • ►  2012 (8)
    • ►  березня (1)
    • ►  квітня (4)
    • ►  липня (2)
    • ►  листопада (1)
  • ►  2013 (3)
    • ►  грудня (3)
  • ►  2014 (1)
    • ►  вересня (1)
  • ►  2016 (1)
    • ►  липня (1)
  • ►  2018 (1)
    • ►  травня (1)

Популярні публікації

Тема "Захоплення". На платформі Blogger.